معرفی بهترین سئو کارها

معرفی بهترین سئو کارها

دسته‌بندی‌ها بهینه سازی سایت
نویسنده تیم تحریریه
زمان مورد نیاز برای مطالعه 8 دقیقه

بهقبل از معرفی بهترین سئو کارها یک نگاه کوتاه به تعریف سئو و سئوکار بیندازیم. سئو چیست؟ یک بهینه سازی برای مرورگرها است که به منظور بهبود عملکرد وب سایت ها و مطابق با استانداردهای تعریف شده انجام می گیرد. تمامی این فعالیت ها برای جذب بازدیدکنندگان است. تعیین استراتژی سئو و تولید محتوا در طراحی سایت ها مجموعه فعالیت های یک سئو کار به شمار می آید. اگر از یک سئو کار در مورد موضوع کاری بپرسید، با جواب های بسیار زیادی رو برو می شوید که این پاسخ های بسیار یک سردرگمی به وجود می آورد. اما یک …

بهقبل از معرفی بهترین سئو کارها یک نگاه کوتاه به تعریف سئو و سئوکار بیندازیم. سئو چیست؟ یک بهینه سازی برای مرورگرها است که به منظور بهبود عملکرد وب سایت ها و مطابق با استانداردهای تعریف شده انجام می گیرد. تمامی این فعالیت ها برای جذب بازدیدکنندگان است. تعیین استراتژی سئو و تولید محتوا در طراحی سایت ها مجموعه فعالیت های یک سئو کار به شمار می آید. اگر از یک سئو کار در مورد موضوع کاری بپرسید، با جواب های بسیار زیادی رو برو می شوید که این پاسخ های بسیار یک سردرگمی به وجود می آورد.

اما یک سئو کار دو مسئله مهم ارتباطات و شفافیت را سرلوحه کار خود قرار می دهد. در این مطلب از سامانه فعال شده سعی داریم تا برترین سئوکاران ایرانی را به شما معرفی کنیم.

برترین سئو کارها

همانطور که گفتیم مجموعه فعالیت یک سئو کار در تعیین استراتژی و تولید محتوا خلاصه می شود. هر فردی برای بهینه سازی موتورهای جستجوگر به یک سئو کار متخصص نیاز دارد. زیرا آن ها افرادی هستند که به تمام اصول SEO و بهینه سازی سایت ها برای مرورگرها تسلط کامل دارند. حال که متوجه شدیم سئو کار کیست قصد داریم چند تن از سئو کارهای ماهر را معرفی کنیم.

سئو کار برتر آقای میلاد شولی

آقای میلاد شولی یکی از سئوکارهای فعال است که فعالیت زیادی در فضای مجازی ندارد. شما می توانید آقای میلاد شولی را از طریق پلتفرم های آموزشی، ایونت کندو و پلتفرم دانشکار دنبال نمایید. ایشان با سابقه کاری خود توانسته در لیست بهترین ها به شمار آید و این سابقه از کار در تیم سئو فروشگاه اینترنتی بامیلو آغاز شده است. توانایی و مشاوره های مناسب آقای شولی باعث شده که بسیاری از کسب و کارهای ایرانی به موفقیت برسند.

میلاد شولی هم اکنون مدیریت سئو سایت دیجی استایل و دیجی کالا را بر عهده دارد. به گفته ایشان دیجی کالا و دیجی استایل برای تصاحب بازار دیجیتالی روی کیوردهای مختلف کار می کنند. آن ها برای داشتن یک سئو عالی و یک سایت بی نظیر زمان بسیاری صرف کلمات کلیدی، لینک سازی، کارایی ابزارهای سئو، هیستوریکال دیتا و … می کنند. همین امر در بهبود عملکرد کاریشان تاثیر گذاشته است. اگر تمایل دارید که از اطلاعات آقای میلاد شولی بهره ببرید. ایشان را فالو کنید تا بتوانید از آموزش های فوق العاده وی استفاده کنید.

سئو کار برتر آقای مهندس محمد شهپری

آقای محمد شهپری یک مختصص در سئو و دیجیتال مارکتینگ بوده و تا به امروز موفقیت های بسیاری در کارنامه کاری خود ثبت کرده است. فعالیت ایشان در دیجیتال مارکتینگ بسیار گسترده و بین المللی است. نتیجه تلاش ها و فعالیت متمادی، سمت مدیر ارشدی در دیجیتال مارکتینگ را برای ایشان به همراه داشته است.

ایشان فعالیت های گسترده بین المللی در زمینه دیجیتال مارکتینگ دارد و هم اکنون مدیر ارشد مارکتینگ در صرافی اوکی اکسچنج است. وی به هیچ عنوان روی سایت خود البته به عنوان سئوکار فعالیت نداشته است، با این وجود توانسته کاربران بسیاری را جذب نماید. در سال 1399 شاهراه دیجیتال توسط برخی از متخصصین دیجیتال مارکتینگ تاسیس گردید. مهندس محمد شهپری نیز از اعضای فعال شاهراه دیجیتال به شمار می آید.

سئو کار برتر آقای علی محمد افشار

آقای افشار طراحی سایت را از سال 1390 آغاز کرد. با تلاش ها مستمر توانست به حوزه وب نیز راه یابد. رفته رفته در سال 1395 زمانی که بهینه سازی سایت اهمیت پیدا کرد وارد این حوزه شد. آقای علی محمد افشار در سال 1397 به عنوان مدیر سئو وب سایت گردشگری علی بابا فعالیت خود را آغاز کرد. رسیدن به رتبه بالا در مرورگر گوگل از لحاظ کلید واژه ها کار بسیار ساده ای نیست؛ اما ایشان با قدرتی که در عبارات کلیدی و کلماتی که در حوزه گردشگری دارد، توانسته مقام برترین سئوکار ایرانی را به خود اختصاص دهد.

ایشان اعتقاد دارد که سئو ترکیبی از تجربه و دانش است. اگر شخصی بخواهد به عنوان یک مشاوره سئو حرفه ای کار کند، حتما باید تجربه ای در نوشتن و توسعه وب داشته باشد. آقای افشار بارها و بارها به این موضوع اشاره کرده است که کسی می تواند مقام سئوکار برتر را به خود اختصاص دهد که دانش، تجربه و تخصص خود را با مطالعه و آموزش در این زمینه بالا برده باشد.

سئو کار برتر آقای مهران منصوری

جناب آقای مهران منصوری یکی از فعالان در حوزه کسب و کار اینترنتی بوده است. آقای منصوری طی این سال ها توانسته مقالات بسیاری را به نگارش برساند. یکی از برترین کارهای نگارش شده توسط ایشان دیکشنری تخصصی کسب و کار اینترنتی بوده است. ایشان به کرات دوره های آموزشی در زمینه تجارت الکترونیک برگزار و مدیریت کرده است.

ایشان 6 سال در زمینه سیستم تبلیغاتی مرورگر گوگل به عنوان یک استاد سئو فعالیت داشته است. نمونه های بارز آن ها Vibrant media, chitika و ادسنس بوده است. آقای مهران منصوری تخصص فوق العاده ای در سئو سایت، تحلیل فروشگاه های اینترنتی، فروش آنلاین و راهکارهایی برای بهبود بازدهی دارد. فروش 100 میلیون تومانی ایشان در سال 1390 زبان زد است. همین فروش فوق العاده در ایران مارکت سنتر باعث شد، همگان ایشان را به عنوان یک سئوکار حرفه ای بشناسند.

از دیگر موفقیت های آقای منصوری راه اندازی سایت های دانلود خارجی بوده است که در طی 3 ماه مستمر به درآمدی بیش از 3 هزار دلار در ماه رسیده است. دیگر پروژه های موفق ایشان موتن، مدیر وب و آرمانیک است.  موتن یک فروشگاه بی نظیر لوازم آرایشی و بهداشتی و تجهیزات است. مدیر وب از اولین مراجع آموزشی آنلاین ویدیویی است که حوزه آن بازاریابی اینترنتی بوده است. آرمانیک از معتبرترین برندهای راهکارهایی وب است.

معرفی بهترین سئو کارها

سئو کار برتر آقای امیر قمصری

جناب آقای امیر قمصری یک شاهکار خود ساخته در زمینه سئو است. ایشان در فهرست نوابغ مشاور بیزینس و دیجیتال مارکتینگ به شمار می آید. آقای قمصری مشاوره بیزینس چندین وب سایت ایرانی و اروپایی را به سرانجام رسانده است. اولین فعالیت خود را از سال 1382 در سن 16 سالگی آغاز کرد و توانست طی چند سال به مدارج بالا در زمینه سئو برسد. او از سال 1385 تا 1390 پشتیبانی هاست، طراحی سایت، امنیت سرور و 50 سایت بزرگ ایرانی را بر عهده گرفته بود. فعالیت در این قسمت ها را برای افزایش اطلاعات خود انجام داد و هیچ درآمدی از آن ها کسب نکرد.

آقای قمصری طی سال های فعالیت خود فراز و نشیب های بسیاری داشته است. در سال 1390 توانست یک شاهکار در کارنامه کاری خود ثبت نماید و این شاهکار مربوط به یک سایت برند اینترنتی بود که ظرف یک سال به برندی معروف و بزرگی تبدیل شد. رساندن دو سایت به رتبه 49 الکسا از دیگر افتخارات ایشان به شمار می آید اما به دلایل مختلف که یکی از آن ها تحریم های خارجی بود این سایت ها حذف و بیزینس خود را کامل از دست داد.

پشتکار و فعالیت وی بسیار بالا بود و هیچ وقت ناامید نشد؛ به طوری که توانست دوباره بیزینس خود را در سال 1393 نیوسئو راه اندازی کند. رفته رفته اعضای تیم خود را گسترش داد و در کنار آن ها توانست چندین استارآپ را راه اندازی و سرمایه خود را افزایش دهد.

سئو کار برتر آقای امین اسماعیلی

امین اسماعیلی کار خود را از سال 1391 شروع کرد. در ابتدای کار روی مباحث روز و طراحی سایت ها مشغول به فعالیت شد. زیرا تصمیم داشت اول تجربه و دانش خود را در این زمینه بالا ببرد، بعد کسب درآمد کند. دسترسی به منابع آموزشی معتبر و علم بروز برای وی بسیار سخت بود. شاید با خود فکر کنید که این موضوع او را خسته و ناامید کرده است؛ اما کاملا در اشتباه هستید. تنها دلیلی که باعث شد او بتواند در لیست برترین ها باشد پشتکار و تجربیاتش بود.

امین اسماعیلی تمام تجربیات خود را به راحتی با دیگر دوستان به اشتراک می گذاشت تا دیگر علاقمندان نیز بتوانند در این زمینه فعالیت داشته باشند. ایشان به جز فعالیت در آکادمی وبسیما سعی بر آن داشت با برگزاری رویدادهای کندو که در زمینه تولید محتوا و سئو بوده است، قدمی در راستای رشد سئو در کشور ایران داشته باشد.

یکی از اعتقادات امین اسماعیلی این بوده که فرد به تنهایی نمی تواند در زمینه سئو پیشرفت داشته باشد. ایشان جزء افرادی بودند که تمایل به نوشتن در زمینه آموزش و انتقال اطلاعات داشته است. او سعی کرده در این زمینه فعالیت خود را دو چندان کند. استارت آپ های موفقی که ایشان در آن سهیم بودند بوتیک، مانیشن، لامینور و نوار است.

سئو کار برتر آقای علی حسینی

جناب آقای علی حسینی از مدیران سابق شرکت های دیجی کالا و علی بابا بوده است. ایشان در سال 98 توانست کارگاه سئو لب را راه اندازی کند. این کارگاه هدف اصلی خود را ارتقای علمی کاربران علاقمند قرار داده است. در این کارگاه سئو، متقاضیان می توانند صفر تا صد سئو را آموزش ببینند. ایشان بارها و بارها بیان کرده اند که قدرت سئو روز به روز در حال افزایش و ترقی است.

دو رکن اصلی سئو به عقیده ایشان قدرت سایت و محبوبیت سایت است، که هر یک از آن ها بخش های مختلفی دارند. قدرت سایت از بخش فنی و تولید محتوا و سئو شکل می گیرد. ترافیک و محبوبیت نیز مربوط به سایت خواهد بود.

سخن پایانی

سایت سامانه فعال شده با خدمات بی نظیرش در زمینه سئو، بهبود محتوا، سرعت لود وب سایت و ارائه مشاوره در جهت بهبود سئو توانسته تا به امروز رضایت بسیاری از کاربران را جلب نماید. اگر شما نیز به دنبال پیشرفت در کسب و کار خود هستید فرصت را از دست ندهید؛ زیرا با مراجعه به این سایت در کمترین زمان ممکن می توانید خواسته خود را عملی سازید.

4.8/5 - (9 امتیاز)
مقالات مرتبط
دیدگاه کاربران
  • ساحل 2 سال پیش

    سئو کار خوب از حرف زدنش مشخصه ممنونم از محتوای خوبتون

دیدگاه کاربران

دیدگاهتان را بنویسید