سئو سایت صنعتی

برای ثبت درخواست اطلاع رسانی هنگام موجودی ، ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید

ورود به حساب کاربری
سئو سایت صنعتی

سئو سایت صنعتی

تضمین بهترین کیفیت
دسته‌بندی سئو سایت
3نظر5.00

سئو سایت صنعتی، برای تمامی سایت های صنعتی بسیار واجب و ضروری است. در حقیقت رعایت نکات مربوط به سئو مهم ترین اصل تضمین رسیدن به یک ترافیک خوب و بالا آمدن سایت شما در موتورهای جستجو به حساب می آیند؛ بنابراین اگر قصد دارید سایت شما عملکرد و بازده خوبی را به نمایش بگذارد، باید برای سئو اهمیت ویژه ای قائل شوید. برای هموار شدن راه شما در رسیدن به هدف بالا آمدن سایت در گوگل و رعایت الگوریتم آن، سامانه فعال شده می تواند در هر زمانی شما را یاری کند.

مشاوره رایگان

ارتباط با مشاوران فعال شده : ۰۲۱۷۷۷۱۶۵۷۹

نقد و بررسی اجمالی

هر سایت صنعتی برای هدف شناساندن یک برند ساخته و برنامه ریزی می شود. راه های بسیار زیادی برای بالا آمدن سایت شما در موتورهای جستجوی مختلف وجود دارد که یکی از مهم ترین و تاثیرگذارترین آن ها، سئو است.

سئو سایت صنعتی چیست؟

سئو در حقیقت به اقداماتی گفته می شود که در نتیجه آن با بهینه سازی موتورهای جستجو علاوه بر ارتقا ظاهر و چیدمان سایت، رتبه سایت را در نتایج جستجوها بالا می آورد. با استفاده از سئو سایت صنعتی، سایت شما می تواند در بالای نتایج گوگل دیده شود و به ترافیکی مناسب و بالا برسد. با استفاده از سئو، با هر جستجوی مربوط به سایت های صنعتی، سایت شما در بالای نتایج قرار می گیرد و از این طریق می توانید از افراد گوناگون، مخاطب خود را  پیدا کنید.

در واقع سئو کردن سایت، به نوعی به تبلیغ و جذب مخاطبان می پردازد. برای سئو سایت صنعتی، به یک تیم متخصص سئو که تجربه های بسیار زیاد و سوابق عالی ای دارند، نیاز خواهد داشت. با استفاده از سئو، می توانید به راحتی علاوه بر بالا بردن ترافیک بازدید از سایت خود، به جذب مخاطب و مشتری بپردازید.

سئو کردن سایت، یکی از اقدامات رایج سایت ها محسوب می شوند؛ بنابراین رسیدن به هدف اصلی سئو، یعنی بالا آمدن سایت در نتایج موتورهای جستجو، تنها در صورتی محقق می شود که از یک تیم حرفه ای در این کار بهره ببرید.

مزایا سئو

مزایای سئو سایت صنعتی

هر سایتی قطعاً احتیاج به بهبود خود دارد. وقتی یک کاربر کلمه مربوط به سایت صنعتی را سرچ می کند، این اهمیت به اوج خود می رسد چرا که کاربر نمی خواهد وقت خود را صرف سر زدن و خواندن تمامی محتواهای سایت هایی که گوگل برایش آورده است بکند. در این موقعیت سایت هایی که در بالای نتایج قرار دارند، بهترین شرایط را برای جذب مخاطب خود دارند. به این ترتیب، سئوسازی برای هر سایتی به خصوص سایت های صنعتی، بسیار حائز اهمیت است.

با این وجود، رسیدن به صدر نتایج جستجوهای گوگل، کاری نیست که بتواند هر کسی از پس آن بر آید. برای این منظور باید بهینه سازی و سئوی سایت شما توسط متخصصانی خبره و آشنا به کار انجام گیرد. اگر کیفیت سئو بالا باشد، سایت شما می تواند جزو اولین نتایج گوگل در هنگام جستجو باشد. نتایجی که در هنگام جستجو در گوگل می آیند، در حقیقت بر اساس الگوریتمی که گوگل برای خود طراحی کرده است، امتیاز دهی و در ادامه رتبه بندی می شوند. اگر سایت شما به گونه ای باشد که امتیاز خوبی را کسب کند، می تواند در بالاترین نتایج سرچ قرار بگیرد.

از جمله مزایای سئو، می توان موارد زیر را یادآور شد:

 • هزینه سئو نسبت به تبلیغات گوگل و سایر روش های PPC کمتر است.
 • سئو موجب افزایش ترافیک سایت می گردد.
 • سئو موجب افزایش اعتبار برندتان می شود.
 • سئو نسبت به تبلیغات سنتی، بازگشت سرمایه بیشتری دارد.
 • 60% کلیک ها شامل اولین نتیجه گوگل می شوند.
 • سئو موجب افزایش داده های شما می گردد.
 • نتایج کسب شده از سئو ماندگار خواهد بود.

چگونه سایت صنعتی خود را سئو کنیم؟

سئو سازی یک سایت صنعتی، به دلیل رقبای زیادی که وجود دارد، کار آسانی نیست و نیازمند یک تیم متخصص سئوی سایت است. با سئوسازی سایت صنعتی خود توسط افراد متخصص در این زمینه، می توانید مطمئن باشید که در میان انبوه سایت های رقیب، سایت شما در بالاترین نتایج گوگل و در صفحه نخست قرار خواهد گرفت. از پایه ترین نکات مربوط به گوگل، استفاده از کلمات کلیدی و تولید محتوای مناسب است.

 • استفاده از کلمات کلیدی

اولین موردی که در سئو تاثیرگذار است، کلمات کلیدی هستند. کلمات کلیدی در حقیقت همان عباراتی هستند که در هنگام سرچ در گوگل، مورد استفاده قرار می گیرند. یکی از مهم ترین عوامل موفقیت در سئو، انتخاب و استفاده درست از کلمات کلیدی است.

 • تولید محتوای مناسب

تولید محتوای مناسب، راه سئوی مناسب را هموار می کند. با یک محتوای مخاطب پسند که طبق استانداردها و الگوریتم های گوگل باشد، می تواند به خوبی تمام اهداف اجرایی سئوکار و مدیر سایت را به ثمر برساند. محتوای خوب، مهم ترین استراتژی سئو کاران است؛ بنابراین می تواند یکی از اصلی ترین گام هایی باشد که شما را به یک سئوی عالی می رساند.

 • سئوی محلی

سئوی محلی به منظور جذب مخاطبینی که در اطراف شما قرار دارند، انجام می گیرد. دامنه سئوی محلی بسیار وسیع است و از یک محله تا یک قاره یکسان را شامل می شود.

 • لینک سازی

برای ایجاد یک ارتباط بین دو یا چند سایت مختلف، از لینک سازی یا لینک دهی استفاده می شود.

اهمیت سئوسازی در سایت صنعتی

برای هر مدیر سایتی، قرار گرفتن سایت در اولین نتایج جستجو و صفحه گوگل، یکی از مهم ترین اهداف است. مشخصاً با انجام سئو و قرارگیری سایت صنعتی شما در اولین نتایج گوگل، علاوه بر دستیابی به بازدیدکنندگان بیشتر، به مخاطبان بیشتر و در نتیجه مشتری بیشتری خواهید رسید.

با سئوسازی سایت خود، می توانید یکی از بزرگ ترین اهداف تبلیغات، یعنی برند سازی را نیز انجام دهید. اهمیت سئوسازی سایت صنعتی، در مواردی که در ادامه اشاره خواهیم کرد، مشخص می شود:

 • رتبه نتایج گوگل

همان طور که ذکر کردیم، گوگل برای نتایج جستجوها از رتبه بندی استفاده می کند. بر طبق این الگوریتم، گوگل با توجه به سئویی که سایت ها رعایت کرده اند، به آن ها امتیاز می دهد. بر اساس این امتیاز، رتبه بندی در نتایج گوگل مشخص می شود. با این که موتور جستجوی گوگل الگوریتم هایی دارد، هر کسی نمی تواند به این الگوریتم ها مسلط شود و آن را در سئوسازی سایت ها به اجرا درآورد.

 • ترافیک ارگانیک

اگر علاقمند هستید که همان طور که بازدیدکنندگان سایت شما بالاتر می رود، فروش محصولات شما نیز در راستای این افزایش یابد، باید سئوسازی سایت صنعتی خود را به یک متخصص در این زمینه بسپارید. سئوکاران می توانند با استفاده از روش هایی مخصوص مانند طراحی سایت صعنتی و تنظیم ظاهر آن به همراه یک محتوای عالی و بی نقص، ترافیکی بسیار بالا به همراه فروشی متناسب با این ترافیک برای سایت شما به ارمغان بیاورند.

انواع سئو سایت

انواع سئو سایت صعنتی

سئوها انواعی دارند که در هنگام بهینه سازی سایت صنعتی شما، مورد توجه قرار می گیرند و از آن ها در مسیر همین بهینه سازی استفاده می شود. انواع سئوی مورد استفاده توسط سئوکاران عبارتند از سئوی درون صفحه و سئوی بیرون صفحه.

 • سئوی درون صفحه

سئوی درون صفحه در حقیقت به کنترل و تنظیم کدهای مختلف و همچنین محتویاتی که قرار است در وب سایت شما قرار بگیرد، می پردازد.

 • سئوی بیرون صفحه

سئو خارجی یا off-page در هنگامی که بخواهید با سایت هایی قوی و معروف رقابت کنید حائز اهمیت است. اگر می خواهید سایت شما از محبوب ترین سایت ها نیز رتبه بالاتری داشته باشد، باید سئو کاری که انتخاب کرده اید، به این مورد توجه خاصی نشان دهد. تیم سئوی ما با در نظر گرفتن تمامی اصول سئو، می تواند خواسته های شما را برآورده کند.

 • روش های سئو

سئوسازی سایت با روش های مختلفی قابل انجام خواهد بود. یک سئوکار حرفه ای می تواند با تسلط بر تمامی روش های سئوسازی، سایت صنعتی شما را بهینه سازی کند و به هدفی که از سئو کردن سایت داشتید، برساند. تیم ما متشکل از برترین متخصصان سئو در زمینه های مختلف، می تواند شما را  در رسیدن به یک ترافیک ارگانیک و رتبه بالا در نتایج جستجوی گوگل برساند.

 • سئوی کلاه سفید

رایج ترین و صد البته مطمئن ترین روش سئو برای دستیابی به ترافیک و رتبه بالا، استفاده از روش کلاه سفید است. در این روش، سئو کاملاً مطابق با قوانین گوگل اجرا می شود و تمامی استراتژی ها، تکنیک ها و روش های استفاده شده، در راستای این قوانین خواهند بود. با استفاده از این روش در یک مدت طولانی می توانید رتبه و ترافیکی بالا و ماندگار برای خود کسب کنید.

 • سئوی کلاه سیاه

سئوی کلاه سیاه، در واقع همان راه های دور زدن قوانین و تقلب در کسب یک رتبه خوب در موتورهای جستجو است. در این روش، سئوی سایت در جهتی طراحی می شود که در مدت کوتاهی، یک ترافیک عالی و رتبه ای قابل قبول را در بر داشته باشد اما از آن جایی که استفاده از این روش مورد تایید هیچ موتور جستجویی نیست، می تواند عواقب ناگواری را برای سایت در پی داشته باشد. برای مثال اگر گوگل متوجه این روش شود، امکان دارد که سایت شما به طور کلی از پایگاه داده ها پاک شود.

 • سئوی کلاه خاکستری

این روش تلفیقی از سئوی کلاه سفید و کلاه سیاه است. در هنگامی که از این روش برای سایتی استفاده شود، با این که ممکن است شناسایی شدن روش کلاه سیاه توسط گوگل از سایت شما به آسانی فراهم نشود اما همچنان ریسک بالایی برای استفاده دارد؛ بنابراین یک سئوکار خبره و با سابقه هیچ گاه از دو روش سئوی کلاه سیاه و کلاه خاکستری استفاده نمی کند.

سخن پایانی

سئوی سایت یکی از اصلی ترین روش هایی است که موجب ارتقا کسب و کار شما می شود. اگر سایت صنعتی شما توسط سئو بهینه سازی شود، درصد فروش شما افزایش قابل توجهی را نسبت به استفاده از سایر روش های جذب مشتری، پیدا می کند؛ بنابراین سئو کردن سایت یکی از الزامات هر سایت صنعتی خواهد بود.

سایت ها، مراکز کسب و کار هستند. برای ارتقا کسب و کارها نیاز به یک تیم تخصصی و باسابقه داریم تا بتوانند مرکز این کسب و کارها را بهینه سازی کنند. تیم ما یعنی سامانه فعال شده، با سابقه ای طولانی و پر ثمر در این زمینه، همواره در کنارتان شماست  و برای بهینه سازی مراکز کسب و کارتان، تلاش خواهد کرد.

4.7/5 - (11 امتیاز)

مشخصات کلی

سرعت لود⭐️

بالاترین سرعت لود وب سایت

آنالیز کامل وب سایت

برای اولین دوره پشتیبانی آنالیز کامل وب سایت به صورت رایگان

طراحی استراتژی

تدوین حرفه ای استراتژی سئو

ارائه گزارش⭐️

ارائه گزارش حرفه ای

بارگذاری محتوا⭐️

آپلود محتوا و محصول با تعداد محدود

رپورتاژ آگهی⭐️

تولید محتوا و انتشار رپورتاژ

زیرساخت سئو

فراهم کردن بهترین کیفیت سئو

پشتیبانی⭐️

۳ ماه پشتیبانی ويژه

تحلیل رقبا

ارائه گزارش هفتگی

شما هم می‌توانید در مورد این کالا نظر بدهید
برای ثبت نظر، لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید
امتیاز محصول
5.00از مجموع 0دیدگاه
پشتیبانی
خدمات
قیمت
همکاری
پیشنهاد
 • Sahraeei ali 10 مهر 1401

  متاسفانه من دیر سایت شما رو دیدم و طراحی سایتمو با هزینه خیلی بالاتر به مجموعه ی دیگه ای سپردم ولی سو. سایتم دست شماست و واقعا از اعضای تیمتون و پاسخگوییتون راضیم مخصوصا جناب آقای حامی

  • تیم فنی 17 آبان 1401

   همکاری با شما باعث افتخار سامانه فعال شده بود جناب صحرایی عزیز در خدمت شما هستیم

 • امیرحسین 11 مهر 1401

  سلام ممنون از پشتیبانی خوبی که رو سایت من دارید و باعث شدید خیلی زود تو صفحه های برتر گوگل رتبه بگیرم

  • تیم فنی 17 آبان 1401

   سلام امیر حسین عزیز خوشحالیم که از خدمات تیم سامانه فعال شده راضی بودید

 • ahmad shahriari 7 اردیبهشت 1402
  پیشنهاد شده

  سوال

  سلام من یه سایت صنعتی دارم ولی تو کلمات کلیدی ای که میخوام بالا نیومدم و تیم سئو سایتم مدام میگن باید صبر کنید باید صبر کنید بعد از چند ماه هیچ نتیجه خاصی نداشتم و حتی یک زنگ خوردم برام نداشته. خواستم بپرسم تیم شما طبق برنامه ریزی اگه به هدفش نرسه چیکار میکنه؟

  • مدیر فنی 13 اردیبهشت 1402
   پیشنهاد شده

   سلام جناب شهریاری عزیز تیم سئو سایت صنعتی سامانه فعال شده تمام تلاشش و میکنه تا طبق برنامه تدوین شده برای پروژه شما پیش بره و شما رو به اهدافتون برسونه در ضورت نرسیدن به برنامه و عدم رضایت شما تمام هزینه طبق قرارداد عودت داده میشود

   0
   0
ارسال نظر برای این محصول
عنوان دیدگاه
ایمیل
متن دیدگاه
جنس
بدنه
کارایی
کیفیت
مقاومت

برای ثبت نظر، لازم است ابتدا وارد حساب کاربری شوید

ورود به حساب کاربری
نیاز به مشاوره دارید ؟

با کارشناسان ما بصورت رایگان گفتگو کنید

سوالات متداول

یک سایت صنعتی برای شناخته‌تر شدن نیاز دارد در دسترس کاربر باشد برای این دسترسی نیاز است شما در سرچ گوگل کاربر جز اولین لینک ها باشید سئو دقیقا در همین حوزه کمک میکند.

از مواردی که تیم سئو سامانه فعال شده در نظر میگیرد میتوان به استفاده از کلمات کلیدی , تولید محتوای مناسب , سئوی محلی و لینک سازی اشاره کرد.

بله باتوجه به اینکه شرکت یا کسب و کار صنعتی شما بین المللی ست و یا قرار است به صورت بین المللی تبدیل شود پس سایت به صورت چندزبانه طراحی میشود که این موضوع بر روی سئو تاثیر دارد اما یک تیم سئو حرفه‌ای میتواند سایت شما را با توجه به همه این موارد بهینه کند.

بله سامانه فعال شده در فرایند سئو سایت شمارا به سرچ کنسول متصل میکند .سرچ کنسول بهترین ابزار برای مانتورینگ سایت شماست این ابزار توسط گوگل ارائه شده و دارای امکاناتی مثل ارائه گزارش از پیشرفت سایت ,میزان بازدید ,گزارش از کلمات کلیدی سایت و بسیاری موارد دیگر است.