طراحی سایت بدون کدنویسی

دسته‌بندی‌ها مقالات آموزشی
نویسنده تیم تحریریه
زمان مورد نیاز برای مطالعه 10 دقیقه

امروزه تمامی کسب‌وکارها برای پیشرفت و افزایش فروش خود دارای یک سایت هستند. یک سایت مناسب می تواند در موتور جستجوی گوگل هم اعتبار زیادی پیدا کند. این باعث افزایش مشتریان و کاربران مراجعه کننده به سایت شما خواهد شد. برای طراحی سایت می‌ توان از برنامه‌های گوناگونی استفاده کرد. طراحی سایت نیازمند تخصص بوده و هر کسی نمی‌توان یک سایت را با برنامه نویسی تخصصی طراحی کند. در این میان طراحی سایت بدون کدنویسی به کمک برخی افراد آمده تا بتوانند خودشان با هزینه کمتری سایت خودشان را طراحی کنند. طراحی سایت بدون کدنویسی نیاز به آموزش‌هایی دارد که …

امروزه تمامی کسب‌وکارها برای پیشرفت و افزایش فروش خود دارای یک سایت هستند. یک سایت مناسب می تواند در موتور جستجوی گوگل هم اعتبار زیادی پیدا کند. این باعث افزایش مشتریان و کاربران مراجعه کننده به سایت شما خواهد شد. برای طراحی سایت می‌ توان از برنامه‌های گوناگونی استفاده کرد. طراحی سایت نیازمند تخصص بوده و هر کسی نمی‌توان یک سایت را با برنامه نویسی تخصصی طراحی کند. در این میان طراحی سایت بدون کدنویسی به کمک برخی افراد آمده تا بتوانند خودشان با هزینه کمتری سایت خودشان را طراحی کنند. طراحی سایت بدون کدنویسی نیاز به آموزش‌هایی دارد که موجب طراحی بهتر سایت شود. اگر می‌خواهید با نحوه ساخت سایت بدون کدنویسی آشنا شوید، این مقاله را تا انتها مطالعه نمایید. در این مقاله از سامانه فعال شده سعی داریم آموزش ها و نکات لازم را جهت طراحی سایت به شما ارائه کنیم.

طراحی سایت بدون کد نویسی چگونه امکان ‌پذیر است؟

برای راه ‌اندازی سایتی که نیاز به کد نویسی نداشته باشد می توان از محیط وردپرس استفاده کرد. این محیط یکی از محیط های بسیار ساده و روان برای طراحی آن است. کار با وردپرس نیاز به آموزش های خیلی جدی ندارد و به راحتی قابل اجرا است. اگر محیط ورد پرس را روی سیستم خود نصب کنید می توانید سایت موردنظرتان را طراحی کنید. طراحی سایت بدون کدنویسی توسط وردپرس زمان زیادی نیاز ندارد. کافی است شما هدفتان را از طراحی سایت بدانید و توسط این محیط سایت خود را طراحی نمایید.

مزیت های طراحی سایت بدون کدنویسی

طراحی سایت بدون کدنویسی مزیت های زیادی دارد. همین امر سبب شده که افراد زیادی به این سمت سوق داده شوند. طراحی بدون سایت برای مبتدیان این کار نیز یکی از راه های یادگیری بیشتر است. یکی از مهمترین مزیت های طراحی سایت بدون کدنویسی، وابسته نبودن شما به شخص خاصی است. این یک مزیت مهم برای بسیاری از مدیران محسوب می شود که خودشان بتوانند سایتشان را طراحی کنند. هر گونه تغییرات در سایت توسط مدیران انجام می ‌شود و وابسته به کسی نیستند. در برخی از شرکت ها ممکن است طراح سایت از طریق سایت شرکت به مدارک مهمی دست پیدا کند. اگر این شخص قابل اعتماد نباشد دست به کارهایی برخلاف میل مدیر می زند. زمانی که مدیر بتواند خودش سایت شرکت را طراحی کند هیچ مشکلی برای او ایجاد نمی شود.

یکی دیگر از مزیت های طراحی سایت بدون کدنویسی نامحدود بودن یادگیری آن است. شما می توانید هر زمان که اراده کردید آموزش لازم را برای طراحی سایت ببینید. در برخی مواقع ممکن است مشغله های زیادی داشته باشید که این امکان برای شما فراهم نباشد. کافی است صبر کنید تا زمان لازم برسد و آموزش این طراحی را ببینید. از دیگر مزیت‌ ها می توان به ذخیره زمان و هزینه اشاره کرد. در طراحی سایت بدون کدنویسی نیازی به هزینه های زیاد نیست. به راحتی و در کمترین زمان ممکن می توان نسبت به طراحی سایت اقدام کرده و سایت مناسبی را طراحی کنید. وقت شما ارزش بسیار زیادی دارد. این که خودتان بتوانید در زمان بسیار کوتاهی سایت شرکتتان را طراحی کنید اهمیت ویژه ای دارد.

چند نمونه از سیستم های طراحی سایت بدون کد نویسی

چندین سیستم برای طراحی سایت بدون کدنویسی وجود دارد‌. از جمله این سیستم ها می ‌توان به Wix, Weebly, shopify, Godaddy, Tribe, Siter, Brizy cloud, Magento, Drupal و… اشاره کرد. سایت سازهای ایرانی نیز برای طراحی سایت بدون کد نویسی مناسب هستند. این سیستم ها هر یک دارای ویژگی هایی هستند که می توانید با توجه به آن ها سایت خود را طراحی نمایید. طراحی سایت بدون کدنویسی برای افرادی که علاقه به طراحی یک سایت شخصی دارند نیز مناسب است. اگر می خواهید یک سایت خودمانی برای خودتان طراحی کنید این روش بهترین گزینه است.

بهترین سیستم برای طراحی سایت بدون کدنویسی

بهترین سیستم برای طراحی سایت در ایران، سیستم وردپرس است. این سیستم، بهترین سیستم مدیریت محتوا در جهان بوده و برای راه اندازی سایت مناسب است. این سیستم افزونه های زیادی دارد که باعث شده هیچ رقیب جدی نداشته باشد. می توان گفت که بیشتر از ۴۱ درصد از کل سایت‌ های جهان توسط این سیستم طراحی شده اند. این سیستم مربوط به سایت های وبلاگی است. بیش از نود درصد سایت های فروشگاهی ایران توسط وردپرس طراحی شده اند. دلایل استفاده از این سیستم بسیار زیاد است. از جمله آن ها می توان به رایگان بودن وردپرس، افزونه های زیاد، استفاده آسان و کاربردی، مرجع های آموزشی زیاد و امنیت بالای آن نسبت به دیگر سیستم ها اشاره کرد. وردپرس دارای قالب های متنوع زیادی است که طراحی سایت را بسیار متنوع می کند. این یک مزیت مهم برای پرهیز از تکرار قالب ها در طراحی سایت بدون کدنویسی است. می توان با آموزش طراحی سایت از این محیط استفاده های زیادی کنید.

آیا طراحی هر نوع سایتی بدون کدنویسی امکان پذیر است؟

پاسخ به این سوال کاملا واضح است. هر سایتی بدون کدنویسی قابل طراحی نیست. برای طراحی سایت هایی که قالبی ساده دارند می توان از وردپرس استفاده کرد. سایت هایی که پیچیدگی زیادی دارند، نیاز به کدنویسی پیدا می کنند. برای تکمیل این سایت ها و استفاده از افزونه های بسیار زیاد باید از کدنویسی استفاده کنیم. کدنویسی نیازمند مهارت و تجربه بالاست. هر شخصی نمی تواند این کار را انجام دهد؛ به همین دلیل است که توصیه می‌ کنیم برای طراحی سایت های ساده از سایت بدون کدنویسی استفاده نمایید. این کار باعث می شود شما بتوانید خودتان طراح سایتتان باشید و سلیقه شخصی خود را در این امر دخالت دهید.

آموزش طراحی سایت با وردپرس

برای طراحی سایت بدون کدنویسی توسط وردپرس باید یک هاست و دامنه خریداری کنید. اگر قصد فروش با سایت خود را دارید حتما یک دامنه و هاست قدرتمند بخرید. خرید این دو اهمیت زیادی در طراحی سایت داشته و قدرت سایت شما را افزایش می دهند. اگر قصد شما از طراحی سایت، علاقه به داشتن یک سایت شخصی است می توانید از هاست های رایگان استفاده کنید. به جای دامنه و هاست می توانید از لوکال هاست استفاده کنید. لوکال هاست امکان استفاده آفلاین را به سایت شما می دهد.

  • نصب وردپرس

پس از اینکه دامنه و هاست مناسب را خریداری کردید باید وردپرس را در هاست نصب کنید. پس از آن باید یک قالب مناسب برای سایت خود خریداری کنید. تفاوتی ندارد که شما چه نوع قالبی را برای طراحی سایت خود انتخاب نمایید. با جستجو در گوگل می توانید انواع قالب های طراحی سایت را مشاهده نمایید. پس از خرید قالب باید آن را درون وردپرس راه اندازی کنید. این گونه شما می توانید یک طراحی مناسب داشته باشید. حتما توجه کنید که نکات مهمی را باید در طراحی یک سایت بدون کدنویسی رعایت کنید تا این کار به بهترین نحو انجام شود.

  • نکات مهم در طراحی سایت بدون کدنویسی توسط وردپرس

انتخاب یک دامنه مناسب از مهمترین نکات طراحی سایت است. باید برای سایت خود یک دامنه کوتاه انتخاب نمایید. دامنه باید یک معنی مناسب داشته باشد. اگر بخواهید پس از گذشت زمان دامنه سایت خود را تغییر دهید باعث کاهش رتبه سایت شما در گوگل خواهد شد. نکته مهم دیگر انتخاب یک قالب مناسب است. سرعت قالبی که انتخاب کرده اید را تست کنید تا سرعت خوبی داشته باشد. شما باید در انتخاب صفحه ساز هم دقت زیادی داشته باشید. صفحه ساز این امکان را به شما می دهد تا بتوانید صفحات سایت خود را سفارش سازی کنید.اکثر طراحان سایت امروزه از صفحه ساز المنتور استفاده می کنند. یکی از نکات مهم دیگر در طراحی سایت بدون کدنویسی استفاده نکردن از افزونه های اضافی است. برای طراحی سایت خود از افزونه های اضافی استفاده نکنید؛ زیرا سرعت سایت شما به شدن کاهش می یابد.

طراحی سایت فروشگاهی بدون کدنویسی

طراحی سایت فروشگاهی تفاوت زیادی با طراحی سایت معمولی ندارد. کافی است شما یک افزونه برای تبدیل سایت عادی به فروشگاهی نصب کنید. بیشتر افراد از ووکامرس برای راه‌اندازی فروشگاه اینترنتی استفاده می‌ کنند. این افزونه با وردپرس کاملا سازگار بوده و نصب آسانی دارد. پس از اینکه این افزونه را پیکر بندی کردید می توانید از تمام قابلیت های آن استفاده کنید. قابلیت های فروشگاه ساز این افزونه بسیار بالا است. بسیاری از فروشگاه های اینترنتی که در کشور ما فعالیت می کنند از همین روش بهره گرفته اند. از آنجایی که فروشگاه های اینترنتی پیچیدگی زیادی ندارند، می توانید به راحتی از روش طراحی بدون کدنویسی استفاده کنید.

آموزش طراحی سایت بدون کدنویسی

یکی از راه های آموزش طراحی سایت بدون کدنویسی استفاده از آموزش های سایت های مختلف است. این آموزش ها در هر نوع سایتی با استفاده از فیلم، عکس و متن انجام می شوند. برای اینکه شما بتوانید سایت خود را به راحتی و در زمان کوتاهی طراحی کنید، می‌توانید از سایت های آموزشی استفاده نمایید. تولید محتوا در سایت شخصی شما اهمیت ویژه ای در افزایش اعتبار سایت دارد. شما باید علاوه بر طراحی سایت بتوانید مطالب مفیدی نیز درون آن قرار دهید. ‌نکات مهم درباره تولید محتوا، گذاشتن آگهی، قالب سایت و جزئیات دیگر سایت شما با استفاده از آموزش ها به بهترین نحو برای شما ارائه خواهند شد. خودتان نمی توانید به تنهایی تمامی نکات را رعایت کنید و باید از یک سایت پشتیبانی بهره مند شوید. سایت های مختلفی هستند که آموزش های لازم را با هزینه های مختلف در اختیار شما قرار خواهند داد. آموزش در هر زمینه ای برای پیشرفت سایت شما از طریق سایت ما امکان پذیر است. اگر می خواهید سایت خود را بدون کدنویسی و با پیشرفت عالی در زمانی کوتاه طراحی کنید حتما با ما تماس بگیرید.

چرا سامانه فعال شده را برای آموزش و یا طراحی سایت بدون کدنویسی انتخاب کنم؟

سامانه فعال شده یکی از سایت های معتبر در زمینه آموزش های گوناگون طراحی وب سایت است. علاوه بر آموزش ما خدمات متنوعی برای طراحی سایت ‌های شخصی و شرکتی نیز داریم. سایت ما با تجربه و سابقه بالای خود کاربران زیادی دارد و مورد توجه بسیاری از مدیران سایت قرار گرفته است. شما می توانید برای طراحی سایت خود به سایت ما مراجعه نمایید. طراحی سایت بدون کدنویسی روشی آسان برای افزایش فروش شما است.

برای این کار از مشاوران ما کمک بگیرید تا قالب های بهتر را به شما معرفی کرده و بتوانید زمان بسیار کوتاهی برای طراحی خود صرف کنید. ارزش زمان بسیار بالاست و برای هر کسی اهمیت دارد. اگر می خواهید طراحی سایت بدون کدنویسی در کوتاه ترین زمان ممکن انجام شود از دوره های آموزشی ما کمک بگیرید. کارشناسان ما تمامی اطلاعات لازم را در این زمینه داشته و بهترین آموزش ها را ارئه می کنند.

هزینه آموزش ها توسط تیم ما بسیار به صرفه است. برای مشاوره بیشتر هم اکنون با تیم ما تماس بگیرید تا یک شروع مطلوب برای طراحی سایت خود داشته باشید. اگر می خواهید طراحی سایت خود را به دست یک تیم مجرب بسپارید هم می توانید از تیم ما بهره ببرید. ما طراحی سایت شما را با کمترین هزینه ها و سرعت بالا انجام می دهیم. سرعت سایت های طراحی شده توسط تیم ما بسیار بالا بوده و در زمان کوتاهی پیشرفت زیادی دارند.

جمع بندی

همانطور که از مطالب بالا متوجه شدید برای طراحی یک سایت بدون کدنویسی محیط های زیادی وجود دارد. یکی از بهترین محیط ها وردپرس است. این محیط ساده و آسان امکان طراحی سایت را در قالب مناسبی به کاربران می دهد. شما می توانید برای صرفه جویی در وقت و هزینه خودتان، طراحی سایت شرکت خود را به صورتی ساده انجام دهید. سامانه فعال شده تمامی اطلاعات لازم را در این زمینه در اختیار شما قرار خواهد داد. سامانه فعال شده در زمینه های مختلف آموزش سئو، تولید محتوا ،  رپورتاژ آگهی و… فعالیت های زیادی دارد. برای اطلاعات بیشتر درباره هر یک از فعالیت های سایت ما می توانید از طریق سایت شرکت اقدام کرده و یا با ما تماس بگیرید. شما می توانید هزینه های بسیار کمی برای آموزش پرداخته و سایت خود را از طریق خدمات ما به بالاترین رتبه ها ببرید. برای دریافت خدمات بیشتر از مشاوره رایگان تیم ما برخوردار شوید. لطفا نظرات و پیشنهادات خود را از طریق این صفحه با ما به اشتراک بگذارید.

4.8/5 - (9 امتیاز)
مقالات مرتبط
دیدگاه کاربران
  • ملینا 2 سال پیش

    اینکه تو این وضعیت اقتصادی بشه هزینه هارو کم کرد خیلی خوبه ممنونمم ازتون

دیدگاه کاربران

دیدگاهتان را بنویسید