تولید محتوا عمرانی

برای ثبت درخواست اطلاع رسانی هنگام موجودی ، ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید

ورود به حساب کاربری
تولید محتوا عمرانی

تولید محتوا عمرانی

تضمین بهترین کیفیت
دسته‌بندی تولید محتوا
1نظر5.00

اگر به دنبال افزایش بازدید و افزایش مشتری و بهبود سئو وب سایت خود هستید پیشنهاد ما به شما تولید محتوا تخصصی در حوزه عمرانی است

 • مشاوره رایگان در حوزه تولید محتوا
 • ارائه استراتژي تولید محتوا عمرانی
 • بارگزاری رایگان مقاله و محتوا در وب سایت
 • پشتیبانی رایگان و ارائه گزارش
مشاوره رایگان

ارتباط با مشاوران فعال شده : ۰۲۱۷۷۷۱۶۵۷۹

نقد و بررسی اجمالی

روش های مختلفی برای تولید محتوای عمرانی وجود دارد. هر کسب و کاری نیاز به تبلیغ دارد و شغل مهندسی عمران از این قاعده مستثنا نمی باشد. از این رو برای این که بتوان در کارهای عمرانی هم به رونقی رسید لازم است تا دست به یک تولید محتوای اساسی و اصولی زد.

سامانه فعال شده در راستای این که کسب و کارهای عمرانی را بهبود بخشد و بتواند برای این افراد هم کاری کند اقدام به تولید محتوای عمرانی بر اساس تمام قوانین و اصول سئو کرده است. از این رو اگر شما هم از صاحبان مشاغل عمرانی هستید؛ پس می توانید در راستای اهداف خود روی سامانه فعال شده حساب باز کنید.

تولید محتوا عمرانی چگونه انجام می شود؟

تولید محتوا امری بسیار مهم است که افراد برای موفقیت در کسب و کار خود باید از آن استفاده کنند. افرادی که به صورت آنلاین کسب و کار خود را راه اندازی کرده اند برای آن که بتوانند در زمینه فعالیت خود به موفقیت بالایی دست پیدا کنند باید در این باره تبلیغات انجام دهند و شغل خود را به مردم دنیا با استفاده از تولید محتوا معرفی کنند .

تولید محتوای عمرانی به وب سایت های فعال در حوزه عمران این اجازه را می دهد که با استفاده از اطلاعات ارزشمند و مفید و مرتبط با این جریان با مخاطبان خود ارتباط برقرار کنند. تولید محتوا عمرانی باید با این هدف تولید شود که کاربران بارها بتوانند به این اطلاعات مراجعه کنند و این مطالب بتواند نیازهای آن ها را بر طرف نماید.

بازاریابی محتوا با نوشتن مطالب مختلف انجام می شود که نوشتن همین مطالب از اساسی ترین نیازهای بازاریاب موفق می باشد. با توجه به رشد جمعیت و همچنین گسترش شغل های اینترنتی هر فردی که در این زمینه فعالیت می کند باید به گونه ای رفتار کند که بتواند خود را به مردم بشناساند و موجب رونق کسب و کار خود شود .

از مطمئن ترین راه ها برای شناساندن شغل خود به مردم تولید محتوا می باشد. توجه داشته باشید که مطلبی که برای تولید محتوا متنی عمرانی استفاده می کنید از جذابیت بالایی برخوردار باشد و بتواند مخاطب را به خود جلب کند  و اطلاعات کاملی در این حوزه در اختیار او قرار دهد.

اگر شما با مروگر گوگل وارد شوید و حتی وب سایتی درباره محصول و خدمات عمرانی خود راه اندازی کنید اما اگر تولید محتوایی جذاب و مرتبط با محصول خود نداشته باشید رتبه گوگل شما کاهش پیدا می کند .

اگر بخواهید که رتبه سایت خود را در گوگل ارتقا بدهید و موتورهای جست و جو صفحه شما را به عنوان اولین ها در حوزه عمران قرار دهد، باید نوشته های شما بدون نقص و تکرار باشد. بهتر است برای انجام تولید محتوای متنی بکر از نیروهای متخصص که در حوزه عمران و نویسندگی محتوا فعالیت دارند کمک بگیرید.

انواع روش های تولید محتوا عمرانی

به جرات می توان گفت برای این که دست به تولید محتوای عمرانی زده شود، روش های مختلفی وجود دارد که هر کدام می تواند به صورت جداگانه گام مهمی در بهبود سایت بردارد. برای این که شما عزیزان با این روش ها آشنا شوید ما در سامانه فعال شده بخشی از پروسه تولید محتوای عمرانی خود را در اختیار شما قرار می دهیم.

محتوا نویسی عمرانی  به روش  وبلاگ نویسی

از معتبرترین اشکال بازاریابی می توان به وبلاگ نویسی اشاره کرد که بهترین گزینه برای تولید محتوا می باشد. شما می توانید با استفاده از متن های جذاب و هم چنین بروز رسانی مطالب عمرانی  با مخاطبان خود ارتباط قوی بگیرید .

به جرات می توان گفت وبلاگ نویسی و بیان مسائل در زمینه عمران در وب سایت های فعال در این زمینه می تواند پلی میان مردم و آن ها باشد. در این صورت می توانند با یکدیگر تعامل داشته باشند و از تجربیات مخاطبان خود استفاده کنند. شما می توانید با ارتباط قوی با مخاطبین اعتماد آن ها را به خود جلب کنید. توجه داشته باشید که تولید محتوا عمرانی نیازی نیست که به صورت تخصصی و رسمی انجام بگیرد.

تولید محتوا عمرانی به روش مقاله نویسی

روش دیگر بازاریابی محتوا نویسی عمرانی، مقاله نویسی می باشد. از قسمت های مهم یک وب سایت می توان به بخش مقاله ها اشاره کرد که می توانید در آن محتوا نویسی عمرانی خود را انجام دهید. از مهم ترین شیوه ها برای تولید محتوای عمرانی مقاله نویسی است که در آن می توانید به موضوعات مختلف در ارتباط با پروژه های خود و یا عواملی که قبلا با موفقیت به انجام رسانده اید اطلاع رسانی کنید و اعتبار و سابقه خود را نشان دهید.

شما در این قسمت می توانید نمونه کارهای خود را برای مخاطبان عنوان کنید که همین مورد می تواند امتیاز مثبتی برای شما به حساب آید. حتی می تواند شهرت و شرکت و پروژه های شما را بیشتر کند. اگر تمایل داشته باشید می توانید آثار عمرانی برتر را نیز مورد بررسی قرار دهید. اگر شما نمی توانید که تولید محتوا را انجام دهید می توانید گروهی را برای این کار استخدام کنید و با سفارش تولید محتوا مورد نظر خود متنی گیرا را تحویل بگیرید و رتبه سایت خود را افزایش دهید .

تولید محتوا عمرانی با ایجاد ویدئو

بسیاری از افراد تمایل دارند به جای خواندن تولید محتوا متنی درباره  پروژه شما تولید محتوا ویدئویی را تماشا کنند. استفاده از ویدئوهای مرتبط موجب شده است که سرانه مطالعه کشور رو به کاهش باشد.  ویدئو راهکار بسیار مناسبی برای نشان دادن پروژه ها و ایده معماران است.

ویدیوهایی که تیم طراحی، تهیه می کنند را می توانید در وبلاگ خود این که در صفحه های اجتماعی و آپارات  منتشر کنید. مردم علاقه ای که به تولید محتوای عمرانی ویدئویی نشان می دهند، بسیار بیشتر از محتوای متنی می باشد و تاثیرات مثبتی را می تواند روی مخاطبان  و کسب و کار شما به وجود بیاورد.

چرا شرکت های عمرانی  از تولید محتوای عمرانی  برای بازاریابی استفاده می کنند؟

خدماتی که مجموعه های عمرانی ارائه می دهند در واقع همان تخصصی است که دارند. تولید محتوا عمرانی می تواند باعث ارتباط با مخاطب شود و راه کاری بسیار مهم در زمینه تخصص مهندسین عمران می باشد.

وب سایتی که شما برای فعالیت های عمرانی تیم خود طراحی می کنید، در واقع یک راهکار بازاریابی برای کسب و کار شما به حساب می آید و می تواند به تمامی نقاط کشور راه پیدا کند. به این صورت که اگر هر فرد در مرورگر گوگل اسم شرکت شما را وارد کند به راحتی می تواند به آن دسترسی داشته باشد. همانطور که در سطرهای بالا اشاره شد هر سایتی که طراحی می شود به ترافیک نیاز دارد. اما اگر سایت هیچ گونه بازدیدی نداشته باشد تلاش های شما بیهوده است.

اگر قصد دارید که ترافیک سایت شما افزایش پیدا کند باید محتوا نویسی عمرانی را براساس اصول و قواعد سئو صورت دهید. برای این منظور بهتر است که هر شرکت برای آن که شناخته شود سایت مرتبط با خود را داشته باشد و مطابق با اصول سئو آن را طراحی کند .

در بسیاری از مواقع بسیاری از مهندسین عمران زمان کافی برای تولید محتوا عمرانی  ندارند که در این صورت بهتر است تولید محتوای خود را به شرکت های دیگر بسپارید. با توجه به اهمیت بالای تولید محتوا ، شرکت های مختلفی برای انجام تولید محتواها راه اندازی شده اند که از صفر تا صد تولید محتوا عمرانی شما را انجام می دهد. یکی از این شرکت ها سامانه فعال شده است که تا کنون توانسته برای سایت های عمرانی بسیار زیادی تولید محتوا داشته باشد و خوشبختانه قریب به اتفاق آن ها در رنکینگ های اول گوگل قرار گرفته اند.

اطلاعاتی که بتواند به کاربران  کمک کند سطح زندگی خود را بالا ببرند، می تواند توجه بسیاری از مردم را به خود جلب کند. بنابراین این امکان را برای شما به وجود می آورد که با مشتری های خود ارتباط برقرار کنید و بتوانید مشتریان جدیدی را به مجموعه خود اضافه کرده و همچنین مشتریان قبلی خود را نیز حفظ کنید. تولیدمحتوا عمرانی به شما این اجازه را می دهد که سفارشات بیشتری را برعهده بگیرید و به موفقیت بالایی دست پیدا کنید.

در تولید محتوای عمرانی به چه مواردی باید دقت شود؟

تولید محتوای عمرانی می تواند سود بیشتری را از آن شما کند و هزینه های جانبی را تا میزان قابل توجهی کاهش می دهد. ما در ادامه به شما تکنیک هایی را آموزش می دهیم که بتوانید تولید محتوا عمرانی جذابی را ارائه دهید.

شناسایی مخاطبان

این امکان را برای شما به وجود می آورد که بتوانید با توجه به نیاز و سلیقه آن ها سایت خود را طراحی کنید و اطلاعاتی که مربوط به آن ها است را در یک فایل در برنامه اکسل ذخیره کنید . اطلاعاتی که برای تولید محتوا عمرانی باید به آن ها توجه کنید به شرح زیر می باشد:

نامسنمحل زندگیشغلسطح تحصیلات و درآمد سالانه

*ارزش هایی که توسط مشتری مشخص شده باشد، می تواند در ایجاد تولید محتوایی آیده ال کمک کننده باشد .

بروز بودن محتوا

از راه کارهای مناسبی که می تواند موفقیت شما را در کسب و کارهای آنلاین افزایش دهد تولید محتوایی هدفمند و افزایش بازدید وب برای سایت های عمرانی می باشد. توجه داشته باشید که مطالبی را که در سایت خود منتشر می کنید همواره بروز باشد. آپدیت مداوم می تواند میزان فعالیت شما را مشخص کند؛ هر چه فعالیت شما بیشتر باشد اعتبار شما بیشتر خواهد شد. برای آن که موفقیت شما افزایش پیدا کند بهتر است سایت خود را در فضای مجازی نیز تبلیغ کنید. فعالیت شما در سایت بهتر است به صورت مداوم باشد نه این که بعد از رسیدن به موفقیت مورد نظر دست از فعالیت بردارید.

*بهتر است به سوالاتی که مردم در مورد خدماتی که مرتبط با عمران است و مطرح می کنند، به بهترین نحو جواب دهید و به مواردی که فرد قرار است در ارتباط با همکاری شما بداند اشاره کنید .

*بهتر است که اطلاع داشته باشید مخاطبان شما چه کسانی هستند و به چه اطلاعاتی نیاز دارند .

 

چه کسانی به تولید محتوای عمرانی نیاز دارند ؟

معماران و پیمانکاران  و جامعه مهندسین عمران و دانشجویان می توانند از جمله مشاغلی باشند که بیشترین نیاز را به تولید محتوای عمرانی دارند.

مخاطبین شما که تولید محتوا عمرانی نیاز دارند به چند دسته تقسیم می شوند؟

مخاطین سطح اول

این قسمت به مخاطبانی اشاره می کند که نیاز آن ها مشخص نمی باشد و باید تمام تلاش خود را به کار ببرید که این افراد را به خود جلب کنید .

مخاطبین ثانویه

این مخاطبان افرادی هستند که نیازهای مشخصی دارند و باید برای این نیازها به دنبال راه حل هایی کارآمد باشید. در واقع شما می توانید برند خود را معرفی کنید .

مخاطبین سوم

این دسته از افراد همان هایی هستند که می خواهند فعالیت خود را شروع کنند. این افراد نیازهای مشخصی دارند و با توجه به شناختی که دارند به شما اطمینان کنند.

ایده های تولید محتوا عمرانی

علاوه بر تمامی موارد ذکر شده شما می توانید در خصوص تولید محتوای عمرانی به بررسی فرصت های کاری و مهارت هایی که در حوزه عمران نیاز است، اشاره کنید؛ تا علاقمندان به این حوزه بتوانند اطلاعات بیشتری را کسب نمایند. می توانید در تولید محتوا عمرانی به موارد زیر اشاره کنید.

 • تعریف جامع و کاملی از مهندسی عمران و نقشه برداری داشته باشید.
 • به بررسی تاریخچه ژئوتکنیک که شامل ابزارها و تکنیک های جدید در زمینه نقشه برداری و … بپردازید.
 • مبحث تفاوت مهندسی عمران و مهندسی عمران نقشه برداری را ارزیابی کنید.
 • مهارت هایی که یک مهندس عمران و نقشه برداری باید داشته باشد را معرفی کنید.
 • به معرفی جدیدترین فرصت های کاری در این حوزه بپردازید.
 • قوانین و مقرراتی که در حوزه عمران به صورت ملی و بین المللی تصویت شده اند را عنوان کنید.
 • ایده های بسیاری برای تولید محتوا عمرانی وجود دارد و فقط کافی است در این زمینه کمی خلاقیت به خرج دهید.

سخن پایانی

تولید محتوای عمرانی بسیار ارزشمند است و باید توسط افرادی که در حوزه عمران دارای دانش و مهارت کافی هستند صورت بگیرد. وب سایت های فعال در زمینه عمران می توانند با تولید محتوای عمرانی کسب و کار خود را رونق بخشند و به یک برند در حوزه فعالیت خود تبدیل شوند. این مجموعه ها حتی می توانند برای دریافت بهترین نتایج و تولید محتوا به صورت تخصصی با بهترین بازدهی این فرآیند را برون سپاری کنند و به مجموعه های فعال در زمینه تولید محتوا بسپارند.

سامانه فعال شده یکی از این مجموعه های معتبر است که به کمک نیروهای متخصص و با تجربه خود خدمات بی نظیری در زمینه سئو، پشتیبانی و طراحی سایت ، تولید محتوا و …. ارائه می دهد که می توانید متناسب با نیاز کسب و کار خود از خدمات آن ها استفاده کنید. از همراهی شما عزیزان تا پایان این مطلب سپاس گزاریم.

4.5/5 - (14 امتیاز)

مشخصات کلی

نوع محتوا ⭐️

توضیح محصول, رپورتاژ آگهی, لندینگ پیج, پست وبلاگ و مقاله

لحن محتوا

دوستانه, رسمی

زبان محتوا

انگلیسی, فارسی

پشتیبانی محتوا

بروزرسانی محتوا

بارگذاری محتوا⭐️

بارگذاری همراه با سئو سایت به تعداد نامحدود

رعایت اصول سئو

اصول H1 , H2 , H3, اصول تیتر گذاری, لینک گذاری خارجی, لینک گذاری داخلی

تولید عکس اختصاصی

متناسب با کلمه کلیدی

تولید FAQ

مناسب سئو

رعايت اصول ویراستاری

بازخوانی محتوا و عدم وجود غلط املایی

شما هم می‌توانید در مورد این کالا نظر بدهید
برای ثبت نظر، لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید
امتیاز محصول
5.00از مجموع 0دیدگاه
پشتیبانی
خدمات
قیمت
همکاری
پیشنهاد
 • علی رضی 19 شهریور 1401

  بهترین محتواهایی که میتونستم داشته باشم و از تیم شما گرفتم و واقعا ممنونم از کادر مجرب شما

  • تیم فنی 17 آبان 1401

   جناب رضی عزیز خوشحالیم که تونستیم رضایت شما رو جلب کنیم

ارسال نظر برای این محصول
عنوان دیدگاه
ایمیل
متن دیدگاه
جنس
بدنه
کارایی
کیفیت
مقاومت

برای ثبت نظر، لازم است ابتدا وارد حساب کاربری شوید

ورود به حساب کاربری
نیاز به مشاوره دارید ؟

با کارشناسان ما بصورت رایگان گفتگو کنید